Irsa

Od ponad 35 lat wytwarzamy i rozwijamy produkty służące ochronie powierzchni z drewna, parkietu, korka, betonu oraz innych powierzchni.

Na tych stronach przedstawiamy Państwu szeroki wachlarz przeróżnych filozofii, produktów ochrony powierzchni i zakresów ich użycia – tak samo różnorodnych, fascynujących, samodzielnych i profesjonalnych jak ludzie, dla których te produkty zostały wymyślone, stworzone i rozwinięte.

Nasze produkty spełniają najwyższe wymogi w zakresie jakości, które sami przed sobą stawiamy.  Stają się one poprzez stały dialog i wymianę doświadczeń z naszymi klientami tym, czym są dzisiaj: dojrzałymi profesjonalnymi systemami ochrony powierzchni. Z tego miejsca dziękujemy za to naszym klientom szczególnie serdecznie i cieszymy się także z dialogu z ludźmi, którzy nas jeszcze nie znają.

Co chcemy dla Państwa zrobić.

Oferujemy przemyślany, całościowy system, który całkowicie spełnia rosnące wymagania w zakresie jakości,  przyjazności dla środowiska. Uwzględniamy różnorodność i jesteśmy elastyczni realizując indywidualne życzenia dotyczące ochrony podłóg  i powierzchni, np. parkietu, drewna, bambusa, betonu, korka, powłok dla silosów i stajni, obór, chlewów  lub lakierów do samolotów.

W tym celu produkujemy systemy ochrony powierzchni zgodne ze standardem VOC  (volatile organic compound), takie jak lakiery wodne 1 K i 2 K, lakiery rozpuszczalnikowe, oleje, woski, dostosowane do nich środki pielęgnacyjne i czyszczące oraz systemy barwienia (farby gruntujące, gotowe do użycia oleje barwiące, lakiery wodne i ługi). Uzupełnieniem naszej oferty są wysokiej jakości materiały ścierne, maszyny szlifujące i jednotarczowe, urządzenia robocze, jak również produkty specjalne i dodatkowe.

Wszystko z jednego źródła.

Nasze działania w pracy badawczej i rozwojowej są konsekwentnie ukierunkowane na wytwarzanie produktów bazujących na wodzie i na surowcach naturalnych (np. woski roślinne, oleje naturalne), których skład jest przyjazny dla natury i spełnia wymogi ekologiczne.

Dlatego rozpuszczalnikowy lakier IRSA Holzsiegel 2010 High Solid i nasze lakiery wodne Platinum, oleje IRSA  (do nakładania ręcznego i maszynowego) w większości są zgodne z wymogami normy DIN EN 14342 i spełniają kryteria DIBt (Deutsches Institut für Bautechnik – Niemieckiego Instytutu Techniki Budowlanej) uznane  przez służby nadzoru budowlanego.  Wszystkie dopuszczone do sprzedaży produkty z punktu widzenia DIBt są bezpieczne dla zdrowia.

IRSA dysponuje także bogatymi doświadczeniami w zakresie systemów ochrony powierzchni, które mają zastosowanie w obiektach przemysłowych. Poza systemami lakierów UV do ochrony parkietów coraz większego znaczenia nabierają używane w obiektach przemysłowych oleje i systemy olej-wosk (także w wariantach kolorowych). Oferujemy rozwiązania w postaci produktów, które efektywnie chronią powierzchnię, a przy tym mogą być stosowane w bardzo szybki i prosty sposób, np. systemy olejowe bezrozpuszczalnikowe, które są specjalnie dostosowane do wymagań obiektów przemysłowych. Nie tylko parkiet dzięki produktom IRSA do zastosowania w obiektach przemysłowych nabiera szlachetnego wyglądu, lecz także np. części mebli, wyposażenie kuchni, płytki cotto.

Poprzez specyficzne doradztwo na miejscu i specjalistyczne szkolenia w zakresie praktycznego zastosowania produktów IRSA budujemy pomost pomiędzy planistami, rzemieślnikami, przemysłowymi użytkownikami i producentami. Wolna od biurokracji pomoc, wsparcie poprzez bezpośredni kontakt z firmą jak i poprzez naszych przedstawicieli  wchodzą po prostu w zakres naszych usług. Produkty  IRSA są dostępne nie tylko w całych Niemczech, lecz także w Europie i poza nią. Przykładowo w takich krajach jak – Grecja, Dania, Holandia, Finlandia, kraje Beneluksu, Francja, Bułgaria, Polska, Portugalia, Włochy, Szwajcaria, Austria i Rosja, Indonezja, Chiny.

Produkty

 

pokaż pomocnika bloków