Fado

Marka Fado jest stosunkowo młoda, ale powstała na bazie bezcennych doświadczeń z którymi dzielą się z nami nasi partnerzy. Produkcja odbywa się wyłącznie w sprawdzonych Niemieckich fabrykach, które realizują nasze oczekiwania związane z jakością produktów. Podczas licznych szkoleń jak również bezpośrednich zaleceń technicznych na budowach zawsze kładziemy nacisk i uczulamy wykonawców że odpowiednia ocena i przygotowanie podłoża jest najważniejszym elementem pracy parkieciarza. Montaż na źle przygotowanym podłożu oraz użycie nie odpowiednich klejów prowadzi do reklamacji, która wiąże się często z  dużymi kosztami dla wykonawcy.

Produkty Fado to najwyższej jakości żywica do naprawy pęknięć na jastrychach, grunt  poliuretanowy do wzmacniania powierzchni brzegowych jastrychu i izolacji wilgoci kapilarnej jastrychu do 4%CM, grunt dyspersyjny, mata z flizeliny do redukcji naprężeń pod przyklejoną podłogą drewnianą , klej dwuskładnikowy poliuretanowy i klej jednoskładnikowy polimerowy.

Odpowiednie użycie produktów Fado gwarantuje wykonawcą bezpieczeństwo  a ostatecznym odbiorcą radość z wieloletniego użytkowania pięknej drewnianej podłogi.

Oferta Fado obejmuje:

  • grunty dyspresyjne, poliuretanowe,
  • masy szpachlowe i wyrównawcze,
  • kleje poliuretanowe, polimerowe,
  • żywice naprawcze i maty.

Produkty